Equatorial Guinea

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Equatorial Guinea

Īpašums pārdošanai Ekvatoriālajā Gvinejā

 

Ekvatoriālās Gvinejas Republika ir Centrālāfrikas valsts. Tā ir otrā no mazākajām valstīm virsmas ziņā. Tā robežojas ar Kamerūnu uz ziemeļiem, Gabonu uz austrumiem un dienvidiem un Gvinejas līci uz rietumiem.

Malabo ir tās galvaspilsēta un atrodas Bioko salas ziemeļu krastā

Tas varētu būt labs laiks, lai meklētu īpašumu pārdošanai Ekvatoriālajā Gvinejā, bet mēs nedrīkstam aizmirst, ka tai ir ekonomika, kas ir cieši saistīta ar ogļūdeņražu un naftas rūpniecību.

Labākās pilsētas, kas iegulda īpašumu pārdošanai Ekvatoriālajā Gvinejā, ir Malabo un Bata, kurām tomēr ir nevienmērīga mājokļu attīstība pēdējo gadu pēkšņa iedzīvotāju skaita pieauguma dēļ. Vēl viena problēma ir infrastruktūras, komunikācijas ceļi, kā arī atkritumu un notekūdeņu novadīšana.

 

Pēdējo gadu laikā valdība ir ieguldījusi daudzu mājokļu būvniecībā, lai apmierinātu iedzīvotāju vajadzības, bet šobrīd ir bloķējusi līdzekļus, tāpēc daudzi investori ir izstrādājuši ārvalstu investorus, un tas noveda pie īpašuma pārdošanai Ekvatoriālajā Gvinejas luksus un galvenokārt tūristiem.

2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB